ПОЛИЦИЈАТА ЈА ПРОНАЈДЕ 14 ГОДИШНАТА РИНЕСА ОД СКОПЈЕ ЖИВА И ЗДРАВА

0
292

Полицијата предмалку соопшти дека го пронашла 14-годишното девојче по кое се трагаше.

На социјалните мрежи се споделуваше информација за исчезнато 14-годишно девојче од Скопје со име Ринеса.

Во објавите е напишано дека девојчето не се вратило дома од четвртокот.