ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ НА ФЕЈСБУК ВОДИ ЖЕСТОКА ВОЈНА СО ВМРОВЦИТЕ КОИ ГО ОБВИНУВАА ЗА НЕРЕДОТ ПО СИНОЌЕШНОТО НЕВРЕМЕ!

0
629

Освен што е криминален, кичерајски, болноумен и слично, проектот Скопје 2014 е и небезбеден за животите на луѓето.

Зградата на АД МЕПСО