ОТВОРЕНА ГРАЃАНСКА ТРИБИНА СО ПРЕМИЕРОТ ЗОРАН ЗАЕВ И ЗАЕДНИЧКИОТ КАНДИДАТ ЗА ПРЕТСЕДАТЕЛ, СТЕВО ПЕНДАРОВСКИ УТРЕ НА 24-ТИ АПРИЛ ВО 20 ЧАСОТ ПРЕД ГРАДСКИОТ СААТ ВО ПРИЛЕП

0
718

Почитувани граѓани, Ве покануваме на отворена граѓанска трибина со претседателот на СДСМ, Zoran Zaev и заедничкиот кандидат за Претседател на државата Stevo Pendarovski, на 24 април, во 20:00 часот, на платото пред градскиот саат во Прилеп. Застанување нема, изборот е јасен – ЗАЕДНО ОДИМЕ НАПРЕД!