ОЛИВЕР СПАСОВСКИ НА КАНАЛ 5 : Груевски имал приватно обезбедување од СГС на Сашо Мијалков, затоа не му требало обезбедувањето од МВР!

0
2718

Министерот за внатрешни работи, Оливер Спасовски на Канал 5 во ,,Само Вистина” открива шокантни детали за бегството на екс премиерот, Никола Груевски.