ОД ШТО НЕМА ВРЕМЕ ПОРАДИ ТРКАЛАЊЕ СО ШАРПЛАНИНЦИТЕ, СНИМАЊЕ ПРЕД ИДИОТ КАМЕРИ И ТЕПАЊЕ ВРЕМЕ ПО ТЕЛЕГРАМ ГРУПАТА НА МИЛЕНКО КОНЕЧНО МУ ТЕКНА: ИЗГЛЕДА ГРУЈО И МИЈАЛКОВ МНОГУ КРАДЕЛЕ?!

0
965

На Миленко после 5 години по падот на Груевизмот му текна дека тогашната власт многу крадела. Тоа е тоа пиарот во тоа време кој со помош на владата го држеше студиото на Канал 5 со кранови на ,,Томато” продукција а сега е заглавен во шупа во Росоман и го тепа времето пред идиот камери, тркалање со шарпланинците и глупирање по Телеграм групата со вмровците.