ОВА ЌЕ БИДЕ НОСЕЧКИОТ ПОСТЕР СО КОЈ ВМРО ДПМНЕ ЌЕ НАСТАПИ НА СЛЕДНИТЕ ИЗБОРИ, А МОТОТО ЌЕ БИДЕ: ДОЈДЕТЕ КЛЕТИ ШИПТАРЧИЊА ДА ВЕ ГУШНАМ!

0
1169

Денеска Мицковски е тема на шегување на сите социјални мрежи, му смеат сите за изјавата дека Албанците и Турците скокнале да го гушкаат во Гостивар.