Нова БОМБА врз главата на дечкото од ГРЧКО Крушоради : Заев во 14:30 продолжува со рокање на „бомбите“ – на ред е 20-тата!

0
599

sdsm bbb

Како што најавивме претходно, по велигденските празници СДСМ започнува со серијалот на обелоденување на вистината и криминалите на власта во форма на аудио записи пред јавноста од седиштето на СДСМ во Бихаќка.

Денес во 14:30 часот лидерот на СДСМ ќе обелодени нови докази за криминал на власта и премиерот Груевски како и владејачката партија ВМРО-ДПМНЕ