НЕ ВРИЕ САМО ВО ВМРО, ВРИЕ И ВО КУРТОН ХАНГАРОТ: ЗЛАТЕВ ГО ОБВИНИ МИЛЕНКО – РАДИ ТАКВИ РАМНО ЗЕМЈАШИ И АЛБАНОФОБИ ВМРО ИЗГУБИ!

0
2577

– ВМРО ДПМНЕ забега овие минати 10 години, освен криминалот, се опкружи и со типови како мислат дека земјата е рамна и дека Албанците треба да се истребат, поради таквите ВМРО ДПМНЕ загуби на многу избори…

Љупче Златев на ТВ 24 распали по Миленко. И сега не се знае кој е со кого, владее вистинска калакурница во КУРТОН ХАНГАРОТ, Ефтов пука по Солза, Мицко по Апасиев, Златев по Миленко, Миленко по Палчо и Јанко Бурек, Палчо по Бојкотирам и обратно, само Геро си молчи и си одработува…