НЕМА ЈА ЖИВЕАМ СО ОВОЈ ЈА СО ОНОЈ КАЈ ОЛИВЕР : 80 казни за еден час! Полицијата удри по несовните возачи во Куманово!

0
205

Полицијата продолжува со ставање ред на улиците, а денеска во Куманово за еден час се казнети 80 возачи, соопшти на прес конференција портпаролот на МВР Тони Ангеловски.

Акцијата во Куманово продолжува, а МВР за утре најави комплетни податоци за изработеното.