НЕВЕРОЈАТНО: ОВОЈ ЛЕВО ПРЕД САМО 1 МЕСЕЦ ОРГАНИЗИРАШЕ ПРОТЕСТИ ЗА АМНЕСТИЈА НА УБИЈЦИТЕ ВО ОБИД НА ОВОЈ ДЕСНО

0
845

Пред само еден месец лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски организираше протести за амнестија на убијците во обид на лидерот на алијанса на албанците, Зијадин Села а сега веќе се на иста преговарачка маса да го рушат Заев.

На што се ќе се сведе човек само за гола власт, живот пише романи.