НЕВЕРОЈАТНА ХОРОР СЛУЧКА ГО ПОТРЕСЕ СВЕТОТ : 2 НЕДЕЛНО БЕБЕ ВО БЕЛФАСТ СИЛУВАНО КОЕ СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ!!!

0
2435

Бебе кое било родено пред само две недели било однесено во болница со повреди кои настанале поради силување.

25 годишен човек е обвинет за силувањето и е уапсен но поради тежината на случајот идентитетот на бебето и на човекот не се соопштуваат.

Бебето се бори за својот живот во болницата Ројал Белфаст.