НАМЕСТО ДА СЕ ОБЕСИ НА НЕКОЈА КРУШКА ПОКРАЈ ВАРДАР, ОВА КУРТОНСКО ГОМНО ПРОДАВА МУДА ЗА БУБРЕЗИ…

0
2709

Цццц кое бесрамно куртонско гомно е овој Мирчевски…

Дава интервју за Плусинфо каде бесрамно ги обвинува другите за срамното учество на Канал 5 под неговата директорска палка во режимската пропаганда цела една декада…

Па биле криви ВМРО ДПМНЕ, Миленко, Ефтов итн итн… Бесрамно бесрамно гомно расипано…

Наместо да се извини и да замине некаде во неповрат и да проба да не се утепа од срам и чувство на вина, овој психопат држи лекции по медиуми и новинарство и тоа кај Геро на Плусинфо?!?!