Мухамед Зекири го РАСТУРИ ДУИ : Ајде кажете им сега на албанците кој е вашиот став за МОНСТРУМ и СОПОТ!

0
3744

Hajde tash Talat Xhaferi na trego cili eshte qendrimi me i ri i BDI-VMRO-se per rastin MONSTRA dhe SOPOTI ???
Fillimisht thate nuk votojm per ligjet, pastaj thate do te votojm, sot nuk erdhet ne seance…
WHAT IS NEXT???

Ајде сега Талат Џафери кажи ни кој е најновиот став на ДУИ-ВМРО за МОНСТРУМ и СОПОТ ???

Првин рековте нема да гласате за законите, после рековте ќе гласаме, денеска не дојдовте на седница…

WHAT IS NEXT???

Фејсбук статус на Мухамед Зекири