МИЦКОСКИ : МИСЛАМ ДЕКА ЗАЕВ ЌЕ СЕ ВРАТИ ВО ПОЛИТИКАТА

0
682

– Слушам гласини дека Заев ќе биде кандидат за претседател, така збори чаршијата, ќе видиме дали тоа ќе се оствари.

Мицкоски на Алсат М во емисијата 360 степени.