МИНИСТЕРКАТА ЗА ОДБРАНА СЛАВЈАНКА ПЕТРОВСКА НА ИФТАРСКА ВЕЧЕРА КАЈ БИТИЌИ И ЛИНДА

0
416
Колеги и сопартијци, но пред се другари.
Вечерва бев гостинка на ифтарска вечера на прекрасните Fatmir Bytyqi и Линда, мои драги пријатели кои пленат со својот шарм, непосредност и љубов која несебично ја споделуваат со другите.
Фејсбук статус на министерката за одбрана Славјанка Петровска.