МИЛОШ ИНФОМАКС : МИЦКОСКИ ПО СРЕДБАТА СО БЕРБОК ЗА КАНАЛ 5 ИЗЈАВИ ДЕКА ИМАЛ ПЛАН ЗА ПРОМЕНА НА УСТАВОТ, АМА НЕ ГО КАЖУВАЛ!

0
614
  • Многу интересно што се случи вечерва со Мицкоски на Канал 5 после средбата со Бербок, од нигде никаде Мицкоски има план за промена на уставот, ама план кој што не го кажа.

Милош Милошевски на ,,Инфомакс”