МИЛЕНКО СО ГЕНИЈАЛЕН ПРЕДЛОГ ДО УАПСЕНИТЕ ВО ШУТКА: Заебете ги Заев и Бејли, гладувајте до смрт!

0
2731

Миленко им предлага на уапсените во Шутка да не го признаваат судот, да немаат адвокати и да гладуваат со глад со смрт!

Линк до овој генијален план ОВДЕ.