МИЛЕНКО ПЛАЧЕ: ЛЕЛЕ, ШТО ЌЕ ПРАВИМЕ, МОЖНО Е ЗАЕВ ПАК ДА БИДЕ ПРЕМИЕР!

0
223

– Можно е Заев пак да прави влада и да биде премиер. Ако се случи тоа, земјава ќе се распадне!

Миленко вреска и плаче на својот Јутуб канал. Изгледа и на најтврдите вмронски трубадури им станува јасно колку е саат и што ќе биде на 12-ти април!