МЕГА БОМБА: Либертас го фати Сашо Мијалков со швалерка на аеродром на грчки остров!

0
1891

mijalkov shvalerka

Порталот Либертас објави фотографија на која се гледа екс шефот на ДБК, Сашо Мијалков во друштво на непозната плавуша. Дознаваме дека порталот има уште фотографии кои ќе ги објави подоцна. Целата сториjа ОВДЕ.