МЕГА БОМБА: КОЦКЕСТАТА ГЛАВА НА ГРУЈО ФАТЕНА НА ПЛАЖА ВО ИЗРАЕЛ НАКИТЕНА СО ОЧИЛА ОД 60.000 ЕВРА!

0
631

На социјалните мрежи се појави фотографија од премиерот Никола груевски. Според информациите на социјалните мрежи фотографијата е направена деновиве на Тел Авив.grujotelaviv

 

65942_10153114090282672_6297977348840919442_n

Според информациите премиерот по договорот од Пржино се сонча на израелското сонце со наочари за сонце, од брендот Мајбах кои чинат 60.000 долари.

292439707fb37d3d6789fca4e0e8d5a8-464x540