МАМИЧКА ОД НАСЛОВНАТА СТРАНА

0
4588

Темата за младите мајки…Ах еве го манијаков пак стапува на сцена. Милфиците не би биле милфици ако не се у бели проѕирни пантолончиња од кои ѕиркаат бели чипкани гаќички. Јебозовната мамичка се дере по своето дете на љуљашки пошо остатокот од машкиот свет кој не сака да ги трпи нејзините испади, одамна дигнал руки од неа. Глумење parenting и слични курци палци. Главен проблем на мамичка е шо сања тврдо мевце, внимание и како да кидне од обврските. Обрвските ја замараат и ја тераат брзо да остари. Дали е можно да се биде и родител и секс бомба? Секако не! Фрлете го тоа ваше одвратно его под тепих и посветете му се на детето. Во спротивно, на добар пат сте да васпитате еден женомрзец осиромашен во душата за една чиста женска љубов. Мајчинската. Наполеон Бонапарта го освои пола свет за да им се допадне на жените. Ја вадам мрсул и го лепам на образот на курвата која ми глуми светица! Заспиј го детето и фрли се у акција мила!

Секси мамица има бурен ноќен живот. Ниту праи ручек, ниту васпитава деца! Кои и се обврските на јебозовната мама која родила дете за да глуми успешна жена у животов? Ко да купува дете од супермаркет. Раѓа на договорена дата, детето е скроено по каталог(по можност да е со плави очи) пошо она не може да ја трпи секоја свиња у животот поред себе. Царскиот рез и е предодреден и кога не е неопходен пошто тешко и е да напне и не сака да го оштети своето меѓуножно височество. Детето ќе биде извајано по нејзин тертип, голем кур за еден татко, т.е сом у приказната!!! Одбива да дои за да не и се оштетат пресветите брадавици. Тие се предодредени за некои дедиња кои мјаукаат у кревет, а личат на вепари. Гроф, гроф… come to dady cute girl….

Родија деца за да глуматаат успешна животна прича! Речиси и секоја игротека каде што се слават родендени на децата, секси мамичките се у главните улоги. Родендените на децата паѓаат у втор план. Високите штикли, ликраната хулахопка, црвен ебозовен кармин, шлицеви и деколтеа, ко да идат на ебан кастинг у некоја мултимилионска корпорација. Роденден слават децава алооо…Од каде ви е таа потреба за вечно внимание и да бидете секогаш у прв план? Ја знам од каде. Навечер коа излагате мокри од када, и со бањарка влагате у спалната соба, вашите крмаци грчат. А сте ги зеле за нешто друго. Не за да ви ја вадат маста или да ви продадат некоја фраерска шега. Вашиот глуп мозок бил предодреден да го зграби пленот со време. Пленот има салдо со 6 цифри у банка али таквиот плен нема никад да ве зграби вас. Заспива пола саат пред вие да излезете од бања. Ма облечете се најубаво што можете. Ако тоа ви ја надополни празнината, жал ми е…Мое сочуство ladyes….