МАКЕДОНСКАТА ЈАВНОСТ ВО ШОК: ОРЦЕ КАМЧЕВ И ХРИСТИЈАН МИЦКОВСКИ ВИДЕНИ ЗАЕДНО ВО ХВАР, ХРВАТСКА, ОД ТАМУ ГО МЕНАЏИРААТ АТАКОТ ВРЗ ВЛАДАТА НА ЗОРАН ЗАЕВ?!?!

0
3376

Како се чувствуваш во јахтата на Орце, Мицкоски ?

Што би кажал твојот шеф Груевски, вистината е како шило, кога тогаш ќе излезе на виделина.

Клопчето се одмотува, ќе одговараат сите, од прв до последен.

Фејсбук статус на портпаролот на СДСМ, Костадин Костадинов.