Македонската химна исвиркана во Скадар

0
1144

Свирежи од трибините на химната на Република Македонија на мечот Албанија-Македонија во Скадар.

Химната едвај можеше да се слушне од гласноста на трибините.

Дуелот во Скадар против Албанија, е прв од новиот квалификациски циклус за Светското првенство 2018.