МАКЕДОНИЈА ВО ШОК : Билјана Беличанец пронајдена мртва во стан во Скопје!

0
1781

Актерката и ексградоначалничка на Кисела Вода, Билјана Беличанец – Алексиќ, вечерва е пронајдена мртва во стан во Скопје.

Засега не се познати причините, а од МВР ја потврдија информацијата. Полицијата ги проверува причините за смртта.