МАЖ ОД СКОПСКО ПРЕТЕПАН ОД СОПРУГАТА, УПОТРЕБИЛА И ТВРД ПРЕДМЕТ

0
452

Во 04.20 часот во СВР Скопје, 59 – годишен маж од скопско село, пријавил дека бил физички нападнат со тврд предмет од неговата сопруга С.Т.(56).
По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.