Мадона орално ќе ги задоволи сите што ќе гласаат за Хилари Клинтон

0
2300

Мадона повторно го шокираше светот: Орално ќе ги задоволам сите што ќе гласаат за Хилари!

Мадона со својата изјава повторно го шокираше светот.

Пејачката се појавила на настапот на “стенд-ап” комичарката Ејми Шумер, со што ги изненадила присутните.

Таа ги предупредила мажите дека нема да погледне ниедна од фотографиите од половите органи кои ѝ ги праќаат, доколку не ја поддржат кампањата на Хилари Клинтон, а потоа уследила и шокантна понуда, пишува New York Daily News.

“Доколку гласате за Хилари од мене ќе добиете орален секс? Може? Многу сум добра. Не сум глупава, а не сум ни обична “алатка”. Тоа го правам полека, со многу контакт со очи…и да, голтам”, рекла Мадона и се оддалечила од сцената.

Социјалните мрежи сега на големо го коментираат овој испад на пејачката, а некои велат дека Мадона едноставно не знае за граници.

madona-povtorno-sokira-01 madona-povtorno-sokira-03 madona-povtorno-sokira-04 madona-povtorno-sokira-02