Ким Кардашијан со нови секси фотографии: Старлетата едвај го „смести“ задникот во сребрениот костим за капење

0
802

Ким Кардашијан со години интригира со своите облини, а сега светската ријалити ѕвезда ги почестила фановите со нови, жешки фотографии во минијатурно бикини.

Нејзиниот задник стана нејзин заштитен знак, а милиони девојки ширум светот прават макотрпни вежби за да го обликуваат задникот, но и за да го зголемат како Кардашијанката.
Светската ријалити ѕвезда во сребрено издание ги запали социјалните мрежи: Ким се соблече и едвај го „смести“ задникот во костимот за капење.

 

View this post on Instagram

 

🌊

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on