КИДНАПИРАНИОТ КУРТОН ПАК ЌЕ ЈАДЕ ГОМНА ЗА СПАС НА РЕЖИМОТ: Иванов денеска во 16 часот повторно ќе се обрати до јавноста

0
2108

Претседателот на Република Македонија, д-р Ѓорге Иванов, денеска повторно ќе се обрати до граѓаните на Република Македонија.

Обраќањето ќе биде во Вила Водно во 16 часот.