И УШТЕ ЕДНА НУКЛАРКА ОД СЈО, ГРУЈО Е ГОТОВ, ОВА ЗНАЧИ ГОЛЕМ ПОРАЗ НА ВМРО ДПМНЕ, ОВА Е КРАЈ НА РЕЖИМОТ: Ленче Ристовска – САМО ТЕЛЕФОНОТ НА ГРУЕВСКИ НИКОГАШ НЕ БИЛ ПРИСЛУШКУВАН ОД НИКОГО!!!

0
2362

– Според она што досега го имаме прегледано и истражено, од сите политичари во земјава, само телефонот на Груевски не бил прислушкуван ниту во еден момент! Уште чекаме податоци од уште еден оператор, за ова да биде и конечен заклучок.

Ова на пресот на СЈо го изјави обвинителката Ленче Ристовска.

GRUJO FACAgrujo.rikverc.sabotazagrujo.ustagrujo-facagrujo.akademijagrujo-slusha grujo grujosedrzizaoci1