Исчезна 17-годишен скопјанец

0
595

Исчезна  17 годишниот Марјан Станојевиќ ,  младиот  тинејџер последен пат е  виден во ГТЦ во Скопје . На себе младиот Марјан имал сини фармерки и тексас јакна.

Исчезнувањето на  Марјан Станојевиќ  неговото семејство го пријавило во МВР.

Доколку го забележите Марјан информирајте ја најблиската полициска станица или јавете се на бројот 192.