ИНТЕГРАЛНО ВИДЕО од рокањето на осмата БОМБА на Заев во Униварзална!

0
1014

univerzalna-bomba-1-540x405

Доколку немавте можност да ги слушнете сите разговори кои вечерва беа презентирани од страна на опозициската СДСМ на Трибината насловена како „Вистината за Македонија: Изборен грабеж“ ви го пренесуваме целото видео подолу, во кое можеше да се слушнат телефонските разговори помеѓу функционерите од власта, според кои, рече лидерот на опозицијата, Зоран Заев, се гледа на кој начин биле спроведувани изборните процеси.

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=0jRkLXcYDUE[/youtube]