Им испратила на родителите селфи, а не видела што се крие во позадина

0
739
Ако постои натпреварување за најлошо селфи во историјата, оваа девојка би го освоила првото место. И тоа, без конкуренција.

Девојката чии идентитет не е познат видела што има во позадина од фотката која им ја испратила на родителите откако веќе било доцна.

Добро погледнете ја фотографијата. Забележувате за што станува збор?

Навидум ништо посебно, нели? Девојката се подготвувала за важно интервју за работа и им испратила порака на нејзините родители во заеднички разговор да ги праша како и изгледа косата. На почетокот, тие не забележале што друго има на сликата, пишува порталот „The Debrief”.

01-selfie-dildos

„Косата ти е супер, сега мораш да ставиш и шминка за луѓето да не ги видат твоите пеги и чудното лице. Хахаха“, напишале родителите кои подоцна уште повеќе се изнасмеале, ама овој пат – горко.

Во случај сè уште да не забележавте што е чудното на фотографијата, ќе ви помогнеме.

02-selfie-dildos-43212

Да, да, не ве лажат очите. Одразот во огледало ја фатил последната работа која една девојка би сакала да им ја покаже на родителите. Всушност, две работи.

Две секс играчки!

Меѓутоа, веројатно оваа непријатна ситуација би останала незабележано доколку разговорот не го видел братот на девојката кој одлучил фотката да ја објави на Imgur и тогаш работите излегле од контрола, а фотката набрзо стана вирална…