Зоран Заев вечерва во „Топ тема“ на Телма во 19:15 часот со Оливера Трајковска, ДРУГАРИЦАТА НА РЕЖИМСКОТО ГЛУВАРЧЕ И ОЛИГАРХ ОРЦЕ КАМЧЕВ и БАТЕ САШЕ

0
1908

Вечерва во 19:15 часот во емисијата „Топ тема“ на Телма телевизија гостин ќе биде претседателот на СДСМ Зоран Заев.

Интервјуто ќе го води другарицата на режимското глуварче и олигарх Орце Камчев и Сашо Мијалков

zoran-zaev