ЗЕМЈАВА ВО ШОК : ОБЈАВЕНА СНИМКА НА КОЈА АЛЕКСАНДАР НИКОЛОВСКИ ДОГОВАРА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА!!!

0
14504

Петти ден по ред, на „Јутуб“ каналот „Обнова на режимот“ се објавуваат разговори од актуелни и поранешни членови на раководство на ВМРО-ДПМНЕ. За разлика од претходните разговори кои беа помеѓу Миле Јанакиески и Игор Јанушев, сега е објавена снимка од Јанакиески и Александар Николоски кој е носител на пратеничката листа во изборната единица четири, на ВМРО-ДПМНЕ.

Извор : А1он