Заев со селфи од Лондон во друштво на Верушевски: Го остваруваме сонот на генерации наши граѓани!

0
291

Го остваруваме сонот на генерации наши граѓани – стануваме членка на НАТО, во сојуз со најмоќните партнери од демократскиот светм, напиша денеска премиерот Зоран Заев на својот Фејсбук профил.