Заев денеска во 14.30 часот ќе „детонира“ нова 12-та бомба!

0
492

sdsm12

Лидерот на СДСМ, Зоран Заев, денеска во 14.30 часот, ќе ја „испука“ дванаесетата бомба, од седиштето на партијата. Оттаму најавуваат дека јавноста повторно ќе има можност да слушне за криминалните активности на владејачката гарнитура.