ЗАЕВ ГО ЗАПУКА ГЕРО ДАГАУ : ПАНИКА И ДРАМА ЗА АПСЕЊЕТО НА КАМЧЕВ ПРАВИ ЕДЕН ПОРТАЛ КОЈ Е ВО ПАНИКА ДЕКА ЌЕ ОСТАНЕ БЕЗ СПОНЗОРОТ

0
2296

Синоќа во гостување на Канал 5, премиерот Заев одговори за притворот на бизнисменот Орце Камчев:

– Се е по процедура според она што ми беше презентирано, паника за притворот на Камчев и драми прави само еден портал кој се исплаши дека ќе остане без својот спонзор…