ЖИТЕЛ НА КАВАДАРЕЧКО СЕЛО СЕ САМОЗАДОВОЛУВАЛ ПРЕД СОСЕТКАТА И НЕЈЗИНОТО ДЕТЕ

0
553

Триесет и деветгодишен жител на кавадаречко село се самозадоволувал пред неговата сосетка и нејзиното дете.

ОВР Кавадарци поднесе кривична пријава против А.З.(39) поради постоење основи на сомнение за сторено кривичнo делo „задоволување полови страсти пред друг“.
Според пријавата, инцидентот се случил на 02.12.2023 во селото.