ЖЕСТОКАТА ТЕПАЧКА СО ПРИПАДНИКОТ НА ГДОМ, ТОНИ МАРКС!

0
1758

Интервјуто со градоначалникот на Струга, Зијадин Села кој ги нарече Грујо, Тачи и Ахмети тешки лопови, Самка раскажуваше за мајмунариите на Амди во Шутка. Дами и господо, петото издание на Политико:

(реприза од четвртото издание утре во кое Виолета Бошковска раскажа како се чувствувале децата а Љубе кога ги слушале бомбите со Мијалков и Латас како и пикантериите за директорот на Телма, Саки, кои ги откри претседателот на ЗНМ, Насер Селмани.