ЕФТОВ: СИТЕ ПИКАНТЕРИИ ОД ЛИДЕРСКАТА СРЕДБА НА КОВАЧЕВСКИ И МИЦКОВСКИ

0
1149

Васко Ефтов во емисијата ,,Во центар” ги вади најинтересните пикантерии од средбата помеѓу лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и лидерот на СДСМ и премиер на Влада, Димитар Ковачевски која се случи во клубот на пратеници.