ЕКСКЛУЗИВНО: ОВА Е ПРИТВОРЕНАТА ДИРЕКТОРКА ОД БИТОЛА, ПУШТЕНА Е ОД ПРИТВОР ОТКАКО ПРОПЕАЛА ЗА СЕ!

0
2628

Мактел дознава дека ова е притворената директорка на средното медицинско училиште од Битола, Јасмина Никиќ. Дознаваме дека таа денеска е пуштена од притвор откако проепеала за тендерите на Двојче.

Останува да чекаме од СЈО осфицијално соопштение.

11083653_409961065831008_2444393708042670691_n 11069999_409961122497669_7031690142532133570_n 398308_4018896190984_496697154_n

Извор : Мактел