(ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО) Еве како ОРДА НА ТАЛИБАНЦИ на Јанкуловска и Грујо го изрежираа инцидентот пред ВЛАДА ЗАЕДНО СО МВР!

0
756

Screenshot_5

 

Обрнете внимание на талибанецот со црвена блуза врз главата и моментот кога ја “напаѓа” полицијата

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=lCHdQs8JNOM&feature=youtu.be[/youtube]

Видеото е превземено од фејсбук страната : Криминалите на ВМРО-ДПМНЕ