ЕВЕ ЈА АМЕРИЧКАТА КОПИЈА НА КАРАМКАШАШИШЕВА, ЏЕЈСОН МИКО Е ПЛАТЕНИЧКОТО КОПИЛЕ НА ГРУЈО КОЕ КОШТА 7.5ОО МЕСЕЧНО ЗА КОНСУЛТАНТСКИ УСЛУГИ И ПЕРЕЊЕ МОЗОЦИ!

0
1276

Џејсон Мико, курвиче платеничко од Арканзас, САД, си ги лади јајцата на некоја веранда во Арканзас и штрака на лап топот на далечина од 2000 километри од Македонија и пробува да не ебе сите во здрав мозок!

Ова копиле е на платен список на ВМРО ДПМНЕ, платен лобист за да пишува колумни во Дневник за да Грујо глуми потоа дека има некој што го цени и на запад. Класична курвинска превара!!!

miko dpmne

Практично ова копиле ние го плаќаме, односно Грујо го плаќа со украдените пари од нашиот џеб! Затоа ова гнасно копиле сега бесрамно ја напаѓа шарената револуција затоа што си го брани лепчето, украденото лепче од нашиот креденец!

И колку само бедно го прави тоа!!! Замислете, не обвинува дека сме биле многу радикални, ова го немало на запад?!

Па добро бе гнидо една скапана, па во САД и Британија, Обама и Камерон да украдеа толку милиони, според соодносот на земјите ќе требаше да украдат милијарди за да се израмнат со криминалот на Грујо ако се земе размерот на сумите споредено со буџетите со кои располагаат, да краделе избори, да местеле луѓе во затвор, да гаселе медиуми, да местеле судии, да ја користеле полицијата како партиска војска, па не бои абе ЌЕ ГОРЕШЕ БЕЛАТА КУЌА И ДАУИНИНГ СТРИТ А ОБАМА И КАМЕРОН ЌЕ МОРАА ДА БЕГААТ СО ХЕЛИКОПТЕРИ, АЛОООО?!?!?!!!

Па кого бре ти ебеш у мозок, за што не сметаш бре ти нас копиле едно гомнарско, пизда ли ти материна и уста да ја ебам што те родила ваков расипан!!! Значи да земаш пари украдени од еден сиромашен народ и од Арканзас да помагаш луд режим кој го гази народот и да браниш аболиција и амнестија на криминалци и мафијаши, па колку бре треба да си расипано копиле гадно одвратно злобно ненормално?!?!

ЏЕЈСОНЕЕЕ, У УСТА ДА ТЕ ЕБАТ 1000 ЦРНЦИ НАДАРЕНИ ОД БУРКИНА ФАСО, ЈЕЛ СИ ЧУО КУРВО ЈЕДНА?!?!?!?!!

Мактел