ДоказМ: Специјалецот кој се пожали на кифлите суспендиран?!

0
1264

Порталот Доказ М објави дека полицаецот од ПЕП кој преку фејсбук статус се пожали на исхраната која им се дава, изгледа е експресно казнет од МВР.

Како што пишува порталот, полицаецот статусот го избришал а на телефон е недостапен.

Повеќе за оваа сторија може да прочитате ОВДЕ