ДНООООООО – ХАХАХАХА ЕБАТИ РАБОТАТА ЕБАТИ БЕЗ СРАМ И ПЕРДЕ : Канал 5 официјално соопшти дека од утре престанува да му го пуши курот на Грујо и одма ќе почне да му го пуши на Заев, значи нема пауза дечки, нема одмора док трае обновааа!!!

0
9423

Утре прв гостин во новите вести на Канал 5 е Талат Џафери!

Епа ај на здравје Грујовизија, газда Стојменов окреќе лента!!!

Пу маме ви ебам ич срам да се немало, курви бедни камењарки мамицата мрсна!

Курви курвосани бре, бар еден месец да тераа во ист стил, овие одма мењаат лента и сега почнуваат да му по пушат на Заев, ама курва само тоа знае, тие никогаш не биле новинари и медиум, се да им ебам…