Градоначалникот Петре Шилегов ќе биде првиот гостин во новата емисија во живо на Јутјуб каналот Мактел Интернет ТВ која ќе се емитува утре со почеток од 20 часот

0
615

Утре вечер во 20 часот гостин на новиот проект на порталот ,,Мактел.МК” ќе биде актуелниот градоначалник на град Скопје, Петре Шилегов. Интервјуто ќе се следи во живо на порталот ,,Мактел.Mk и на порталот ,,Народен Глас” каде ќе бидат дозволени прашања и коментари.