ГЛЕДАЈТЕ ЈА НАЈНОВАТА БОМБА НА СДСМ ОВДЕ : СДСМ и Заев ќе рокнат нова бомба од Бихаќка против КЛЕПТОМАНИТЕ НА ДПМНЕ,

0
910

zoki-zaev

Опозициската СДСМ денеска ќе објавува нови аудио снимки од прислушувани разговори. Прес конференцијата најверојатно ќе биде како и во досегашниот термин 14 ч од седиштето на партијата.

Денешната бомба ќе биде 29-та по ред во рамки на проектот „Вистината за Македонија“. Бомбата ќе може да ја следите во живо ОВДЕ :

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=CEdwUWKdqY4[/youtube]