ГЕРО: ЖЕСТОКО ЌЕ СЕ БОРАМ ЗА ДА ГО ОДБРАНАМ МОЈОТ НОВИНАРСКИ ОБРАЗ

0
1644

Геро се огласи на Фејсбук по обвинувањата за аферата Рекет дека е платен од страна на Камчев.