ВРИЕ НА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ ЗА АПАСИЕВ: НЕЛИ СЕ ВОЗЕШЕ СО ТОЧАК, ОД КАДЕ НАБИЛДАНИ БОДИГАРДИ СО ЏИПОВИ СО ПИШТОЛИ И БЕЗ ВОЗАЧКА?!?!

0
764

А какви кадри произведува Левица:

– Манијаци – Неуки – Клошари – Бандити?!