(ВО ЖИВО) 35-ТА БОМБА НА СДСМ И ЛИДЕРОТ ЗАЕВ ОД АНТИ-ГРУЈО КАМПОТ НА СЛОБОДАТА НА НАРОДЕН ГЛАС!

0
616

11146621_952947738069912_4863539645626368312_n1-540x304

Вечерва во 18 часот лидерот на СДСМ Зоран Заев ќе ја рокни 35-тата по ред политичка бомба околу криминалите на бандата криминална на власт, бомбата може да ја следите во живо на подолу објавениот линк :

[youtube height=”500″ width=”600″]https://www.youtube.com/watch?v=EnN53OGJQUY[/youtube]